İğne Oyası Havlu Kenarı

iğne oyası havlu 2 İğne Oyası Havlu Kenarı iğne oyası havlu 3 İğne Oyası Havlu Kenarı iğne oyası havlu İğne Oyası Havlu Kenarı

Allah uğrunda gereği gibi cihad edin . O, sizi geçmiş, babanız ibrahim’in yolu olan dinde sizin için bir zorluk kılmamıştır. Daha önce ve kur’an’da Peygamberin size şahid olması, sizinde insanlara şahid olmanız için size Müslüman adını veren O’dur. Artık, namaz kılın zekat verin, Allah’a sarılın. O sizin sahibinizidir. Ne güzel sahip ve ne güzel yardımcıdır.” (Hacc, 78)

Esma ablamın benim için yaptığı bu harika iğne oyası havlu kenarı için çok teşekkür ediyorum:) Alt yeşil kısmı ve çiçeklerin orta kısımları tığla örülmüş ve üzerleri iğne oyasıyla tamamlanmış. Saten geçirilmiş havlu üzerine aplike edilmiş ve kalplerle süslenmiş, çok şık olmuş ellerine sağlık….

Bu yazı İğne Oyaları kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>